Kiralama Koşulları

Günlük apart dairelerimizi minumum kiralama süresi 2 gündür. Daha uzun ve kısa süreli konaklamalar için lütfen iletişim sayfamız aracılığı ile bizden bilgi alınız.

Kiralamayı Nasıl Yapacaksınız ?

Günlük Evlerimiz den birini seçip bize telefon, rezervasyon formu, mail yolu ile lütfen bize bildiriniz. En kısa sürede size aynı iletişim yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Rezervasyonunuz Nasıl Geçerlilik Kazanacak ?

Yapmış olduğunuz rezervasyona mütakip ön ödemeyi aldığımız takdir de rezervasyon, mail veya telefon yoluyla bize bildirdiğiniz tarihlerden itibaren ev kullanımınıza sunulur. Ödeme alındı bilgisi size tekrardan konfirme edilir. Kasım ve Nisan dönemi arasında Alanya’nın en iyi yerinde bulunan dairelerimizde evinizden uzakta evinizdeki konforu ve rahatlığı birkaç ay veya birkaç gün de olsa Alanya’nın en huzurlu konutlarında yaşayabiliceksiniz. Çoğu dairemizden çekici Alanya Kalesi manzarası ve deniz manzarasını bulabilirsiniz. Daireler turistik alanlara, alışveriş merkezlerine, eğlence merkezlerine ve halk pazarı, balık pazarı gibi Alanya’nın önemli yerlerine sadece birkaç adım mesafede bulunmaktadır. Dairelerimiz, iki odalı ve tripleks villa olmak üzere çeşitli büyüklükteki dairelerden oluşmaktadır klima (soğutma & ısıtma) saç kurutma makinası, uydu yayını, teknik servis hizmeti gibi birçok rahatlığı da siz değerli misafirlerine sunabilmektedir. Araçlarınız için park alanımız mevcut olup, binamızda 24 saat güvenlik servisi bulunmakta ve binamız 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmektedir.